Hekimlerimiz

Op. Dr. Numan BAYAZIT

1964 K.Maraş’ta doğdu, 1988’de T.Ü. Tıp F.’den mezun oldu, 1989’da Sivas’ta 1 yıl mecburi hizmet yaptı, 1990’da A.Ü. Tıp F. Nükleer Tıp B. D’da araştırma görevlisi olarak çalıştı, 1991’de İ.Ü. İst. Tıp F. Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda ihtisasa başladı, 1996 yılında Kadın Hst. ve Doğum uzmanı oldu, 1996 yılında Alman Hastanesi’nde kadın-doğum uzmanı olarak çalışmaya başladı, 1997-2007 yılları arasında Alman Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde çalıştı, 1999 yılında Eastern Virginia Medical Scholl’da tüp bebekle ilgili çalışmalar yaptı, İnfertilite ve tüp bebek konusunda yurt içinde ve yurt dışında yapmış olduğu çalışmalar neticesinde “Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri Sertifikası” aldı, Üyesi olduğu dernekler; - Türk Tabipler Birliği - Türk Jinekoloji Derneği - TSRM ( Türkiye Üreme Tıbbı Derneği) - ASRM (American Society for Reproductive Medicine – Amerika Üreme Tıbbı Derneği) - ESHRE (Eurepean Society of Human Reproduction and Embryology – Avrupa Üreme ve Embriyoloji Derneği)

Op. Dr. Sami CENGİZ

1969’da Bayburt’ta doğdum, ilkokulu Bursa Karacabey’de, ortaokul ve liseyi Bursa Erkek Lisesi’nde okudum. 1986’da İstanbul Tıp Fakültesi’ne başladım, 1992’de mezuniyetimden sonra evlendim ve aynı fakültede Kadın Hastalıkları ve Doğum ana bilim dalında uzmanlık eğitimine devam ettim. 1997’de uzmanlığımı aldıktan sonra Süleymaniye Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi’nde çalıştım. 2000-2001 yıllarında Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde görev yaptım. 2002’de New York Cornell Üniversitesi Presbyterian hastanesinde ve Selanik Aristo Üniversitesi’nde tüp bebek ile ilgili çalışmalar yaptım. İnfertilite ve tüp bebek konusunda yurtiçinde ve yurtdışında yapmış olduğum çalışmalar sonucunda üremeye yardımcı tedavi yöntemleri eğitim sertifikası aldım. 2003- 2012 arasında İstanbul Cerrahi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi klinik sorumlusu oldum. 2012’den itibaren, sektörde deneyimli ve uzun yıllar beraber çalıştığımız arkadaşlarımızla birlikte kendi ofisimizde sizlere hizmet ediyoruz. 2002 ve 2006 doğumlu iki oğlumuz var, eşim anestezi doktoru olarak özel bir ağrı merkezinde çalışıyor, müzik ve tarih ile ilgileniyorum. Türk Tabipler Birliği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, TSRM (Turkish Society of Reproductive Medicine), ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) derneklerine üyeyim.

Op. Dr. Süleyman TOSUN

1965 yılında Ankara’da doğdum. 1982 yılında girdiğim Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 1989 yılında bitirdim. 1993 yılında İzmir Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak mezun oldum. 1994-1996 yılları arasında Gümüşhane Devlet Hastanesinde uzman olarak görev yaptım. 1997 yılından 2009 yılına kadar Bahçeci Kliniği – Alman Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde Tüp Bebek Uzmanı olarak çalıştıktan sonra 2009 yılından 2014 yılına kadar Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi’nde mesul müdür olarak görevime devam ettim. Bu süre içersinde sayısız hastanın anne-baba olmasına vesile olmaktan mutluluk duydum. Halen kendi muayenehanemde hastalarıma hizmet etmekteyim. ASRM (American Society for Reproductive Medicine) ve ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) üyesiyim, yurtiçi ve yurt dışı bilimsel yayınlarım mevcuttur.

Doç. Dr. Emre BAKIRCIOĞLU

1967 yılında İstanbul'da doğdu. 1984-1990 yıllarında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1991-1992 yıllarında Şebinkarahisar’da pratisyen hekim olarak mecburi hizmet yaptı. 1992-1997 yıllarında Haydarpaşa Numune Hastanesi Üroloji Bölümü’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlık eğitiminin son 6 ayında Kaliforniya Üniversitesi, San Francisco (UCSF) Üroloji Depatmanı'nda Dr. Tom Lue'nun gözetiminde Erektil Disfonksiyon ve Nöroüroloji konularında araştırma görevlisi olarak çalıştı. Uzmanlık eğitimi bitiminde yine UCSF Üroloji Bölümü’nden aldığı bursla araştırma görevlisi olarak çalışmalarıma devam etti. Erektil disfonksiyon, üriner sistem diversiyonlarında kullanılabilecek aseluler matriks materyali ve idrar kaçırma (stress inkontinans)  modelleri oluşturarak ve bu modeller üzerinde fizyopatolojik değişikliklerin incelenmesi üzerinde bir çok çalışmalar yaptı. İnfertilite üzerinde 2001 yılında Baylor Medical School'da Dr. Larry Lipshultz ve 2002 yılında New York Cornell Üniversitesi’nde Dr. N. Peter Schlegel'in yanında gözlemci doktor olarak bulundu.